APIE MUS

UAB „EGL studija“ įkurta 2004 metais. Bendrovė sukaupė vertingos patirties ir įgijo svarių darbų bagažą, leidžiantį projektuoti įvairios paskirties pastatus bei urbanistinius objektus. Lietuvoje, Latvijoje, Juodkalnijoje, Baltarusijoje, Kazachstane bendrovės sukurta ir realizuota daug visuomeninių ir komercinės bei smulkios pramonės pastatų bei jų kompeksų, taip pat individualių gyvenamųjų namų, daugiabučių namų ir jų kvartalų.

Architektūros projektai ir jų dokumentai rengiami atsižvelgiant į jiems keliamus reikalavimus ir užsakovo suformuluotą užduotį – t. y. kuriami ir detalizuojami gyvenamųjų ir negyvenamųjų (viešbučių, administracinių, prekybos, logistikos, mokslo, gydymo, poilsio ir sporto paskirties) pastatų projektiniai pasiūlymai, techniniai projektai, darbo projektai. Įmonės architektai ne tik projektuoja, konsultuoja, bet ir atlieka projektų vykdymo priežiūrą, prižiūri, ar nenukrypstama nuo patvirtinto projekto. Be to, įmonės kolektyvas aktyviai dalyvauja vietiniuose ir tarptautiniuose architektūros konkursuose, teikia originalių siūlymų ir dalijasi idėjomis, kurių ne viena sulaukė palankaus organizatorių įvertinimo. Pritaikydami technologijų naujoves, atsižvelgdami į ekologiškumo poreikius bei humaniškos aplinkos kūrimo principus ir laikydamiesi profesinės etikos, bendrovės „EGL studija“ nariai stengiasi rasti optimalių, ilgaamžę vertę turinčių architektūrinių sprendimų.

UAB “EGL STUDIJA” – atestuota projektavimo įmonė (atestato Nr. 5712). 

Įmonėje dirba atestuoti projektų vadovai.

PASLAUGOS

UAB „EGL STUDIJA“ teikia šias paslaugas:

Investicijų vertinimas

Galimybių studijų rengimas;
Teritorijų planavimas

Priešprojektinių pasiūlymų rengimas
Projektinių pasiūlymų rengimas

Teritorijos urbanistinė analizė;
Teritorijos urbanistinis planavimas;
Pastatų tūrinių sprendimų pasiūlymai;
Planuojamų pastato inžinerinių sistemų alternatyvų vertinimas.

Projektavimas

Projektavimo užduoties (techninės užduoties) parengimas;
Įvairios paskirties pastatų projektavimas
Techninių (techninių-darbo) projektų rengimas (kompleksiškai arba atskiroms dalims);
Projektavimo darbų valdymas.

Interjerai

Gerbūvis, kraštovaizdžio architektūra.

Statyba

Darbo projektų rengimas (kompleksiškai ar atskiroms dalims);
Projekto vykdymo priežiūra;

Konsultavimas

Bendrovė nuolat plečia savo darbuotojų kvalifikaciją, ypač srityse, susijusiose su energijos taupymu ir ekologine architektūra (savarankiški ir pasyvūs pastatai, pagrįsti novatoriškomis technologijomis).


 

Architektūrinis pastatų BIM modeliavimas

Urbanistinių kompleksų ArchiCAD BIM modeliavimas


 

Tris metus iš eilės Kreditų biuras Creditinfo įmonei suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje““. Tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šie sertifikatai skirti pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.